Мода диктує нам правила краси, одним з яких є ліквідація волосся в таких ділянках, як ноги, руки, пахви і так далі. Є багато способів їх прибрати. Одним з популярних є депіляція (тимчасове видалення волосся з коренем).
Види депіляції:
- Гоління. Самий стандартний і швидкий спосіб позбавлення від волосся. Також зовсім безболісний. Але використовувати потрібно приблизно раз в 1-2 дня. Не рекомендується до використання даного способу, якщо шкіра чутлива або схильна до подразнення. Хоч сучасні верстати і просякнуті додатковим шаром гелю для зволоження зони гоління.
- За допомогою крему-депілятор. Він наноситься на зону, на якій потрібно прибрати волосся. Далі лопаткою (зазвичай йде в комплекті з кремом) все прибирається, дотримуючись інструкції. Процедура може викликати легке печіння шкіри. Не рекомендується людям з алергією на компоненти крему-депілятор. Ефект після проведення процедури довше, ніж при голінні.
- Електричний депілятор. Жахливо болюча процедура. Особливо, якщо робите її в перший раз. Ноги ще куди не йшло, а ось інші зони ... Суть роботи в тому, що волосся видаляється з коренем. У приладу безліч зручних насадок, також є моделі, які можна використовувати під водою. В сучасні пристрої впроваджують інноваційні функції видалення волосся, які менш болючі.
- Шугарінг. Видалення волосся за допомогою цукрової пасти. Перший раз може бути незвичний і трохи болючіше (так як волосся товстий і видаляється з коренем). Чим більше процедур, тим тонше виростають волоски. І з кожним разом процедура все менш болюча. За вартістю не дешево, але і використовувати процедуру необхідно протягом року (раз на місяць), а згодом її тільки підтримувати. Алергічних реакцій практично не викликає. І після процедури не залишаються волосяні «пеньки».
Догляд за шкірою після процедури
Після проведення депіляції слід:
- У перші дні на оброблену зону не завдавати дезодоранти, креми, парфуми та інші косметичні засоби.
- Не рекомендується відвідування лазень і сауни після депіляції на протязі доби.
- Можна обробити депіліруемий зону кремом, який призупиняє ріст волосся.
- Якщо з'явилася травма, обробити її перекисом водню або спиртовим ліками.
- Не допускайте потрапляння сонячних променів на оброблену зону протягом перших двох днів.
- При боргом подразненні шкіри, зверніться до дерматолога. Швидше за все, проявилася алергія.
Протипоказання
Процедуру заборонено проводити з наступних причин:
- Відкриті рани, опіки, гнійники і т.д .;
- Цукровий діабет;
- Вагітності в першому і третьому триместрі;
- Погана згортання крові;
- Будь-які захворювання серця;
- Сильне варикозне розширення вен;
- герпес;
- Алергія на компоненти, якими проводиться депіляція.
Депіляція - це швидкий і зручний спосіб привести себе в порядок і відповідати естетичну красу.