Як правильно підібрати знежирюємо для нігтів
Образ будь-якої сучасної представниці прекрасної статі, неможливо уявити без такого атрибуту, як манікюр. Найпоширенішими процедурами покриття, є нанесення шелаку і лаку. Даний вид обробки є найбільш якісним, як в плані терміну служби, а також в яскравості і виборі колірної гами. Однак, щоб покриття добре лягло на нігтьові пластини, останні потрібно перед цим обробити, використовуючи манікюрні обезжирювачі. Вони ж в свою чергу, діляться на кілька видів, залежно від складових їх компонентів. У даній статті ми розглянемо, три найпопулярніших виду, з яких компонентів вони складаються, і в яких випадках їх краще використовувати.
- Дегидратор.
Основним компонентом є бутилацетат. Даний засіб для знежирення нігтів не тільки отчищает поверхню, але і проникає в його глиб, підсушуючи його. У той же час бутилацетат, досить швидко випаровується, тому не встигає вплинути на склад нігтьових шарів. Підходить до частого застосування, так як не впливає на структурний склад нігтя. Термін дії таких засобів складає близько тижня.
- Клінсер.
Основним компонентом є спирт. Призначено для очистки нігтьових лопаток від природних утворень, а також залишків шарів від попередніх манікюрів. Найчастіше цим засобом користуються для нанесення лаку в домашніх умовах, професійні майстри манікюру використовують його, для очищення своїх пензликів.
- Праймер.
Дані речовини в свою чергу діляться на кислотні та без кислотні. У складі перших основним компонентом є кислота. Даний засіб не тільки отчищает, а й змінює структуру нігтя, що сприяє більш міцному покриттю. Однак не рекомендується до частого використання, так як вплив цього засобу, може негативно відбитися на нігтях. Рекомендується застосовувати їх, під час процедури нарощування. Біс кислотні праймери діють, більш м'яко. Їх функція полягає в міцному кріпленні до нігтьовим лопаток різного роду покриттів.